ایران پکیج

تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

امروزه تعمیر بسیاری از لوازم خانگی باعث دردسر است و یا اینکه هزینه زیادی دارد تعمیر شوفاژ برقی بیم را میتوان جزو یکی از همین تعمیرات حساب کرد ولی در ایران پکیج دیگر نگران این موضوع نباشید.

کارخانه صنعتی بیم در سال ۱۹۷۶ با هدف تولید لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه در کشور آلمان تاسیس شد. این برند امروزه یکی از برترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه لوازم خانگی می باشد.

شوفاژ برقی بیم که با نام رادیاتور برقی نیز شناخته می‌شود، وسیله ای است که برای تامین گرمایش استفاده می‌شود و در هر مکانی که برق و نیروی الکتریسیته وجود داشته باشد می‌توان از گرمای تولید شده آن استفاده نمود.

اگرچه شوفاژهای برقی بیم عملکرد نسبتاً ساده‌ای دارند اما گاهی به دلیل استفاده نادرست از آنها و یا استهلاک ممکن است دچار خرابی شده و نیاز به خدمات تعمیر شوفاژ برقی داشته باشند.

اشکالات شوفاژ برقی بیم BEEM

۱- شوفاژ برقی روشن نمی شود.

این مشکل ممکن است مربوط به کارکرد هر یک از قسمت‌های المنت سنسور دستگاه، برد الکترونیکی و یا سیم های رابط باشد که باعث روشن نشدن شوفاژ برقی خواهند شد.

۲- شوفاژ برقی گرمای لازم را ندارد.

این اتفاق می تواند به دلایل متعددی رخ دهد شامل: خرابی ترموستات، عملکرد نادرست سنسورها، خرابی برد الکترونیک که نمی تواند دما را تشخیص دهد و ممکن است در هر دمایی دستور قطع ولتاژ از المنت را بدهد.

۳- فن ها به درستی کار نمیکنند.

در این حالت ممکن است فن دچار خرابی یا شکستگی شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

۴- همچنین ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت از دستگاه و یا در صورت عدم رعایت کردن نکات مراقبتی دستگاه دچار مشکلات زیر شود:

– نشتی روغن از دستگاه

– نشتی آب از دستگاه

– از کار افتادن فن گرمایشی

هنگامی که هر کدام از مشکلات فوق برای شوفاژ برقی شما پیش آید بهترین کار مراجعه به متخصصان آموزش دیده در حوزه تعمیر شوفاژ برقی است تا از خرابی های بیشتر ناشی از تعمیرات خودسرانه توسط افراد غیر ماهر جلوگیری شود.

مراحل تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

بیشتر بخوانید: تعمیر شوفاژ برقی فلر Feller

مراحل تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

برای تعمیر شوفاژ برقی ابتدا بایستی عملیات عیب یابی با دقت انجام شود. حساسیت این مرحله از آن جهت است که قطعه خراب شده به درستی تشخیص داده شود. پس از این مرحله نوبت به عملیات تعمیر قطعه معیوب می رسد.

در ایران پکیج سیاست کاری بر پایه تعمیر قطعات است و تنها درصورتکیه قطعه معیوب به دلیل کهنگی و یا سوختگی از کار افتاده باشد، نوبت به تعویض آن می‌رسد.

تعمیرکار تنها بایستی از قطعات اورجینال بیم استفاده کند. زیرا قطعات تقلبی به دلیل عدم سازگاری با دستگاه باعث آسیب رسانی و ایجاد مشکلات جدید می‌شوند.

هزینه تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

هزینه تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

شوفاژ برقی بیم مانند بسیاری از لوازم خانگی در بعضی از شرایط به تعمیر نیاز دارد ولی مسئله‌ای که باعث نگرانی میشود هزینه تعمیر آن است که در بعضی از موارد بسیار زیاد میشود و سرسام آور است.

ایران پکیج این مسئله را درک کرده است و توانسته است تمامی خدمات خود از سرویس تا تعویض قطعات را با مناسب‌ترین قیمت و همچنین طبق مصوبه انجام دهد و نگرانی بسیاری از افراد کاملا از بر طرف کند.

خدمات آریابهکار در خصوص تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

خدمات ایران پکیج در خصوص تعمیر شوفاژ برقی بیم BEEM

در لوازم برقی بخصوص شوفاژ برقی نیاز سریع به خدمات تعمیر است. در همین راستا کارشناسان آموزش دیده درایران پکیج تلاش دارند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را درکوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه در اختیار مشتریان قرار دهند. همچنین کلیه سرویس ها و خدمات دارای ضمانت ۳ ماهه است.

استفاده از قطعات جانبی اصل و اورجینال شرکتی نیز تضمین می شود. تکنسین های حاذق در ایران پکیج به دلیل شناخت کامل قطعات و داشتن تجربه کافی در رفع تمامی مشکلاتی که ممکن است برای شوفاژ برقی به وجود آید، بالاترین سرعت کار تعمیر دستگاه شما را انجام خواهند داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.